•  (۲۰ خط) 
  •  021-44 696 697
  • خط ویژه: 
  •  info@taningasht.com
تور میلان بهار و تابستان 97

تور میلان بهار و تابستان 97

تور میلان ویژه میلان

نکاتی برای میلان‌گردی

نوشین پیروز، جهانگرد و روزنامه‌نگار، در پست‌های روز ‌جمعه از تجربه‌ها و توصیه‌های سفری‌اش برایمان می‌گوید.

«میلان» برای هرگردشگری در هر گروه سنی شهری جذاب است. اگر بار اولی است که به میلان سفر می‌کنید، یادتان باشد:

فرودگاه بین‌المللی میلان (میلانو مالپنسا-Malpenaza) حدود ۴۹ کیلومتر با شهرفاصله دارد. به جز تاکسی، امکان رفتن به مرکز شهر میلان با قطار و اتوبوس سریع‌السیر هم وجود دارد. بعد از قسمت تحویل بار، تابلوها را دنبال کنید یا به بخش اطلاعات توریستی در فرودگاه مراجعه کنید تا برای رسیدن به محل اقامت در میلان راهنمایی شوید.

اگر از شهرهای دیگر اروپا به میلان سفر می‌کنید، وقت خرید بلیت هواپیما دقت کنید تا یکی از دو فرودگاه دیگر در اطراف میلان مثل فرودگاه «لینیت» (Linate Airport) را که به شهر نزدیک تراست را انتخاب کنید.

با توجه به اینکه ایستگاه مرکزی قطار (میلانو سنتراله - Milano Centrale) در مرکز شهر واقع‌شده، معمولاً برای رفتن به میلان، قطارهای سریع‌السیر انتخاب بهتری خواهند بود.

اگر بیشتر از یک روز در میلان می‌مانید، بلافاصله بعد از رسیدن به ایستگاه قطار یا فرودگاه «میلانو کارت» (Milano Card) بخرید. راحت‌ترین، آسان‌ترین و سریع‌ترین راه حرکت در میلان با مترو و تراموا و اتوبوس است. با داشتن این کارت شما می‌توانید از سیستم حمل‌ونقل عمومی میلان از صبح زود تا نیمه‌شب استفاده کنید. اگرحوصله یا وقت جستجو روی نقشه شهر و پیدا کردن ایستگاه‌های نزدیک اماکن دیدنی را ندارید، اتوبوس‌های توریستی میلان، با امکان سوار و پیاده شدن یک انتخاب عالی هستند.

اگر قصد دارید تابلوی «شام آخر» لئوناردو داوینچی را تماشا کنید، باید حدود سه ماه قبل، اینترنتی وقت گرفته باشید. ورود به داخل همه کلیساها و محوطه اطراف آن‌ها مجانی است، اما برای تماشای موزه‌های درون کلیساها باید بلیت خرید.

یادتان باشد، روزهای دوشنبه‌ها اغلب موزه‌ها تعطیل هستند. قبل از شروع روزتان از ساعت و روزهای کاری مکان‌هایی که قصد تماشای آن رادارید حتماً باخبر شوید تا وقت شما برای رفتن به موزه و یا مکانی دیدنی که تعطیل است، تلف نشود.

milan-Tanin96مقصد ها

ردیف نام مدت اقامت (شب) توضیحات
1

میلان

6 شب

هتل-پرواز-ویزای شنگن-بیمه در پکیج کامل

هتل ها

ردیف نام درجه توضیح
1

اطلاعات تور

عنوان تور میلان بهار و تابستان 97
مبدا تهران
نوع تور خارجی
نحوه مسافرت هوایی
تاریخ انقضاء 1397/06/31
تاریخ برگزاری 1397/01/31
فایل ضمیمه تور میلان بهار و تابستان 97